News

Gdzie bezpiecznie przekłuć uszy

Zabiegi bezpiecznego przekłuwania uszu metodą Blomdahl wykonywane są w wielu gabinetach kosmetycznych na terenie całej Polski.
Zapraszamy Państwa do sprawdzenia, gdzie znajdują się autoryzowane gabinety oferujące zabiegi Blomdahl oraz miejsca, gdzie można zakupić biżuterię hipoalergiczną Blomdahl http://www.blomdahl.pl/ (w zakładce GABINETY ).

media

Reklama systemu bezpiecznego przekłuwania uszu i nosa Blomdahl w najnowszym wydaniu Les Nouvelles Esthetiques (listopad-grudzień 2016). Zapraszamy do lektury LNE.

media

Reklama systemu bezpiecznego przekłuwania uszu i nosa Blomdahl w najnowszym wydaniu Les Nouvelles Esthetiques (lipiec-sierpień 2016). Zapraszamy do lektury LNE.

NOWA KOLEKCJA BIŻUTERII HIPOALERGICZNEJ BLOMDAHL

Firma Blomdahl Medical zajmuje się produkcją bezpiecznych systemów do przekłuwania uszu oraz biżuterii hipoalergicznej. Biżuteria Blomdahl nie wywołuje alergii na nikiel, ponieważ jest wykonana z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu lub z czystego tytanu medycznego (Pure Medical Titanium). Część kolczyka, która nie ma bezpośredniej styczności z ciałem jest platerowana w kolorze złota lub srebra  (Golden Titanium i Silver Titanium) i ozdobiona kryształami Swarovskiego. Hipoalergiczne kolczyki Blomdahl polecane są dla osób, które chcą mieć pewność, że noszenie kolczyków nie przyczyni się do powstania alergii na nikiel (zwłaszcza w pierwszym roku po przekłuciu uszu. Biżuteria Blomdahl może być również noszona przez osoby, które mają już alergię na nikiel, złoto lub inne metale i nie mogą nosić żadnych innych kolczyków ze względu na pojawiający się uciążliwy ból i swędzenie.

Kontakt

BIOEVOLUTION

ul. Pola Karolińskie 4

02-401 Warszawa
 

e-mail: sklep@biologica.pl

tel. 22 863 20 14