Zaręczyny, a uczulenie na złoto. Hipoalergiczne pierścionki

Kiedy warto zdecydować się na hipoalergiczny pierścionek zaręczynowy?

Zaręczyny to dla większości osób bardzo ważne wydarzenie, o dość symbolicznym charakterze. Zgodnie z tradycją, w momencie proszenia kobiety o rękę, wsuwa się na jej palec pierścionek zaręczynowy, będący znakiem, że chce się ją wziąć za żonę. W sklepach można znaleźć przeróżne pierścionki zaręczynowe, wykonane z najróżniejszych materiałów. Wśród najpopularniejszych kruszców znajduje się oczywiście złoto. Niestety, nie wszyscy mogą nosić złotą biżuterię, ze względu na alergie. 

Jeżeli osoba, której zamierzasz się oświadczyć, nie nosi na co dzień złotej biżuterii to może to być sygnałem, że ma na nią uczulenie. Możesz też zapytać wprost, żeby uniknąć zakupu nietrafionego pierścionka. Kiedy już zaczniesz rozmowę o biżuterii, możesz delikatnie podpytać, o jakim pierścionku marzy twoja wybranka. Dzięki temu będziesz wiedzieć, czy lepszym wyborem będzie taki klasyczny pierścionek wykonany z tytanu medycznego, z delikatnym oczkiem, czy też może twoja wybranka bardziej ucieszy się z nieco bardziej okazałego pierścionka z oczkiem, w złotym kolorze.

Alternatywy dla złotych pierścionków zaręczynowych

Alergie na różne metale i pierwiastki często sprawiają, że kobiety rezygnują z noszenia biżuterii lub też noszą ją bardzo okazyjnie. Na szczęście, w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pierścionków, wykonanych z hipoalergicznych materiałów. Ponieważ zależy nam na jakości naszych produktów, to każdy pierścionek, który jest dostępny w naszym sklepie, powstał w porozumieniu z dermatologami. Dzięki temu możesz mieć pewność, że jego noszenie będzie bezpieczne dla osób z alergią! 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór pierścionków wykonanych z hipoalergicznego materiału, którym jest tytan medyczny. Tytan medyczny jest lekki, a wykonane z niego pierścionki mają miękkie, zaokrąglone kształty, dzięki czemu są bardzo wygodne w noszeniu. Co więcej, nasze produkty dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Jeżeli więc chcesz podarować swojej wybrance złoty pierścionek, który będzie przyjazny jej skórze, to możesz zdecydować się np. na taki prosty, minimalistyczny pierścionek w złotym kolorze. Nasza biżuteria wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dlatego możesz być pewny, że pierścionek zachowa pożądany kolor przez długie lata. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz model, którym będziesz mógł się oświadczyć!

Zaręczyny - niech będą wyjątkowym przeżyciem!

Poproszenie kogoś o rękę to wyjątkowa chwila. Choć zaręczyny nie są jeszcze tak wiążące jak małżeństwo, to jednak dla wielu osób są równie ważnym momentem. Postaraj się więc zadbać o to, żeby to wydarzenie na długo pozostało w waszej pamięci. Wybierz odpowiedni moment, przygotuj się i koniecznie kup pierścionek! To, jak będą wyglądały wasze zaręczyny, zależy wyłącznie od ciebie. To ty wiesz, co ucieszy twoją wybrankę i co będzie pasować do was, jako do pary.

Zaręczyny mogą być bardzo eleganckie i zaplanowane w każdym, najmniejszym nawet szczególe. Mogą też być spontaniczne i pod wpływem chwili. Mogą odbyć się podczas jakiegoś innego wydarzenia, np. sylwestra, walentynek lub na waszą rocznicę. A może pewnego dnia po prostu się obudzisz i uznasz, że to będzie ten dzień? Niezależnie od tego, jak odpowiesz na te pytania, upewnij się, że pierścionek, który wybrałeś, będzie z tobą w momencie, w którym będziesz się oświadczać.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą hipoalergicznych pierścionków, które są doskonałą alternatywą dla produktów wykonanych z tradycyjnego kruszcu. Jako pierścionek zaręczynowy świetnie sprawdzi się model GT Tiffany, będący eleganckim, klasycznym pierścionkiem w złotym kolorze. Jeżeli twoja wybranka lubi minimalizm i prostotę, to model NT Tiffany Tiny z pewnością skradnie jej serce! A może wolisz kupić coś dziewczęcego i delikatnego? W takim razie koniecznie sprawdź model NT Butterfly, dostępny w złotej i srebrnej wersji kolorystycznej. Postaw na jakość i wybierz hipoalergiczne pierścionki, przyjazne skórze i wygodne w noszeniu.

Kontakt

BIOEVOLUTION

ul. Pola Karolińskie 4

02-401 Warszawa
 

e-mail: sklep@biologica.pl

tel. 22 863 20 14