Odśwież swój look na wiosnę i przekłuj uszy najbezpieczniejszą metodą

Kolczyki niemal od zawsze stanowią doskonałe uzupełnienie całej stylizacji. To taka kropka nad "i", jeżeli chodzi o nasz całościowy wygląd. Niejednokrotnie, rodzice decydują się na przekłucie uszu ich dzieciom, kiedy te ukończą już kilka lat, a często nawet szybciej, bo kiedy mają one raptem kilka miesięcy. Nie zawsze jednak sytuacja wygląda tak kolorowo, jakby to mogło się na pierwszy rzut oka wydawać, gdyż każdy ma inny próg bólu, a dodatkowo często mogą wkraść się uczulenia, bądź też inne podrażnienia, które tylko pogarszają sprawę.

Na szczęście, coraz więcej producentów wychodzi klientom naprzeciw, proponując produkty, które zostały stworzone z myślą o alergikach i osobach mających delikatną i wrażliwą skórę.

Przekłuj uszy na wiosnę

Wiosna sprzyja rewolucjom. Wszystko budzi się do życia, mamy więcej dni słonecznych i zdecydowanie więcej chęci do działania. Często wiąże się to z nagłą potrzebą zmiany - czy to, jeżeli chodzi o fryzurę i odświeżenie swojej garderoby, czy to, jeżeli weźmiemy pod uwagę wszelkiej maści dodatki, w tym właśnie kolczyki.

Co jednak zrobić, kiedy dosłownie wszystkie kolczyki nas uczulają, powodując świąd, pieczenie i ciągły dyskomfort, a my wciąż uparcie bardzo chcemy przekłuć sobie uszy?

Metoda przekłuwania uszu Blomdahl

Warto w tym miejscu przyjrzeć się bliżej, nowoczesnej metodzie przekłuwania uszu, zwanej Blomhdal. Ta bezpieczna i zarazem sterylna metoda, to rozwiązanie dla wszystkich uczulonych alergików, którzy do tej pory nie znaleźli dogodnego dla siebie pomysłu. Ten sposób przekłuwania uszu, nie tylko przebiega sprawniej i zabiera mniej czasu, ale również wspomaga gojenie się ran. Mogą z niego skorzystać także dzieci, którym do tej pory przekłuwanie uszu, zwykło kojarzyć się z bólem oraz dużym dyskomfortem.

Kolczyki Blomdahl

Żeby uzyskać zadowalający efekt, z bezbolesną metodą i szybko gojącymi się ranami, w parze powinny iść odpowiednio dobrane kolczyki. Biorąc jednak pod uwagę fakt coraz częściej występujących uczuleń na chociażby nikiel i pallad, a nawet złoto i srebro, bardzo trudno było znaleźć na rynku kolczyki, które spełnią oczekiwania tych nieco bardziej wymagających grup ludzi.

Na szczęście, wielu producentów widzi, jak bardzo nasilają się różne alergie, które całkowicie wykluczają ozdoby uszne i w sklepach możemy już znaleźć np. kolczyki z czarnego tytanu medycznego, albo np. kolczyki z pereł (oba rodzaje dostępne w sklepie www.blomdahl.pl).

Co ciekawe, tego typu kolczyki zostały przebadane przez dermatologów, co daje dodatkową pewność, że ich noszenie nie spowoduje żadnych skutków ubocznych. Przeważają materiały, takie jak tytan medyczny, bądź plastik medyczny, które są całkowicie bezpieczne, dla wszystkich podatnych na uczulenia.

Przekłuj uszy na wiosnę

Biżuteria to jeden ze sposobów na wyrażenie siebie. Z jej pomocą jesteśmy w stanie podkreślić rysy twarzy, charakter stylizacji (dodając nieco delikatności i eteryczności, albo wręcz przeciwnie - nieco energetyczności i wyrazu), a nawet poczuć się bardziej wyjątkowo i wyraziście.

Często zdarza się też tak, że niby wydawałoby się, że nasza stylizacja została już w całości skompletowana, a jednak wciąż czegoś tutaj brakuje i nie jest to makijaż, który z resztą już i tak został wykonany. Może właśnie chodzi o kolczyki, których nie masz możliwości założyć, gdyż stany alergiczne uniemożliwiły CI do tej pory przekłucie uszu?

Jak już wyżej zostało wspomniane, wiosna jest idealnym czasem na zmiany. Jeżeli do tej pory nie miałeś okazji słyszeć o nowoczesnych rozwiązaniach i tym samym przekłuwaniu uszu metodą Blomdahl, naprawdę warto zainteresować się tym nieinwazyjnym oraz całkowicie bezpiecznym sposobem, ale też kolczykami, które od teraz nie będą nam się kojarzyły z przykrą powinnością i nieustanną niewygodą. 

Jak widzimy, zawsze jest jakieś rozwiązanie i całe szczęście, tym razem jest ono dosłownie na wyciągnięcie ręki. Zdecydowanie warto zapoznać się z asortymentem sklepu www.blomdahl.pl i tym samym przekonać się, że noszenie kolczyków nie musi być bolesne.

Kontakt

BIOEVOLUTION

ul. Pola Karolińskie 4

02-401 Warszawa
 

e-mail: sklep@biologica.pl

tel. 22 863 20 14