Jak zostać przedstawicielem Blomdahl?

Czy posiadają Państwo własny salon lub gabinet kosmetyczny, którego ofertę pragną Państwo rozwijać? Jeśli odpowiedzieli Państwo pozytywnie na to jedno proste pytanie, mogą Państwo zostać przedstawicielem marki Blomdahl! Tym samym dołączą Państwo do stale rosnącego grona naszych partnerów i wzbogacą ofertę swojego salonu bądź gabinetu o sterylne przekłuwanie uszu i nosa hipoalergiczną biżuterią z medycznego plastiku, spełniającą międzynarodowe standardy ISO, stworzoną przez Blomdahl - szwedzką markę z ponad ćwierćwieczem doświadczenia na rynku. 

Co można zyskać jako przedstawiciel Blomdahl?

Przekłuwanie uszu to bardzo popularny zabieg kosmetyczny, który można wykonywać zarówno na dorosłych, jak i na dzieciach. Pozwala na urozmaicenie codziennych stylizacji pięknymi kolczykami. Obawą wielu osób, w tym rodziców maluchów chętnych na swoje pierwsze przełucie, są reakcje alergiczne na kolczyki, trudności w gojeniu się przekłucia i infekcje. Biżuteria Blomdahl zapobiega takim właśnie problemom. Jako oficjalny przedstawiciel Blomdahl będą Państwo mogli robić przekłucia hipoalergiczną biżuterią zrobioną z plastiku medycznego i korzystać z naszej autorskiej metody przekłuwania. Ponadto otrzymają Państwo pełne wsparcie naszych reprezentantów, a także zyskają dostęp do naszych unikalnych materiałów reklamowych, które posłużą do promocji Pańśtwa lokalu i usług. Państwa salon bądź gabinet znajdą się na mapie umieszczonej na naszej stronie internetowej, dzięki czemu klienci zainteresowani przekłuciami uszu kolczykami hipoalergicznymi sami będą w stanie go znaleźć.

Co należy zrobić, by zostać przedstawicielem Blomdahl?

Każdy salon lub gabinet kosmetyczny może zostać naszym oficjalnym partnerem i korzystać z benefitów, jakie się z tym łączą. Aby zostać naszym partnerem, należy uzyskać Certyfikat Specjalisty Przekłuwania Blomdahl. W tym celu niezbędne będzie ukończenie naszego autorskiego szkolenia. Podczas tego szkolenia podzielimy się z Pańśtwem wiedzą zgromadzoną przez ponad 25 lat naszej działalności na rynku. Nauczymy Państwa poprawnie przekłuwać uszy naszą metodą, która wyróżnia się przekłuwaniem obu uszu jednocześnie. Ponadto dowiedzą się Państwo więcej o bezpieczeństwie i higienie zabiegu przekłuwania uszu oraz zasadach poprawnego dbania o świeże przekłucie. Nauczą się Państwo postępować z najmłodszymi klientami i przekonają się na własnej skórze o wysokiej jakości produktów marki Blomdahl. Aby zapisać się na jedno ze szkoleń, wystarczy że skontaktują się Państwo z nami poprzez e-mail lub telefon dostępne na naszej stronie internetowej. Następnie nasz przedstawiciel omówi z Państwem wszelkie niezbędne szczegóły. 

Gdzie i kiedy odbywają się szkolenia?

Na szkolenie z przekłuwania uszu naszymi kolczykami zapraszamy do Centrum Szkoleniowego Blomdahl w warszawskim Ursusie, na ulicy Pola Karolińskie 4, bądź do jednej z naszych certyfikowanych placówek szkoleniowych Blomdahl. Znajdują się one w Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Wilczycach, we Wrocławiu oraz w Zielonej Górze. Szkolenia w Centrum Szkoleniowym odbywają się w każdym miesiącu. Terminy i miejsca naszych szkoleń można łatwo sprawdzić na naszej stronie internetowej w zakładce "Szkolenia".

Bycie przedstawicielem marki Blomdahl - już na wyciągnięcie ręki!

Teraz już wiedzą Państwo jak w prosty sposób zostać przedstawicielem Blomdahl. Zapraszamy więc do działania. Z marką Blomdahl pomożemy Państwu rozwinąć Państwa biznes kosmetyczny i wzbogacić swoją ofertę o bezniklowe hipoalergiczne kolczyki z medycznego plastiku spełniające międzynarodowe standardy ISO. Dzięki współpracy z nami, będą Państwo w stanie wyróżnić się spośród gabinetów i salonów kosmetycznych oferujących przekłuwanie uszu zwykłymi kolczykami, które często powodują u klientów infekcje i reakcje alergiczne. Zachęcamy serdecznie do nawiązania z nami kontaktu, zapisania się na szkolenie, odbioru swojego Certyfikatu Specjalisty Przekłuwania Blomdahl i dołączenia do grona setek partnerów, które jak dotąd nam zaufały.

Kontakt

BIOEVOLUTION

ul. Pola Karolińskie 4

02-401 Warszawa
 

e-mail: sklep@biologica.pl

tel. 22 863 20 14