Hipoalergiczna biżuteria na prezent od Mikołaja

Alergicy posiadają dużo ograniczeń, między innymi nie mogą nosić biżuterii, które są wykonane z różnych surowców. Na szczęście producenci kolczyków i innych dodatków rozwiązali ten problem. Dostępna na rynku biżuteria dla alergików nie podrażnia skóry, dzięki czemu mogą ją nosić nawet najwrażliwsze osoby. Dlaczego hipoalergiczna biżuteria to doskonały prezent na Mikołaja? Tego dowiesz się w niniejszym artykule. 

Hipoalergiczna biżuteria - dlaczego jest warta uwagi?

Hipoalergiczna biżuteria Blomdahl została opracowana specjalnie dla alergików, przy pomocy lekarzy dermatologów. Kolczyki z czystego tytanu medycznego i plastiku medycznego są całkowicie bezpieczne dla skóry i nie powodują alergii. Mogą je nosić osoby, które są uczulone na nikiel, złoto i inne metale. Biżuteria Blomdahl jest zaprojektowana bardzo stylowo i z dbałością o każdy detal. Posiada medyczne standardy, a firma otrzymała certyfikat potwierdzający stosowanie norm obowiązujących przy produkcji wyrobów medycznych ISO 13485.

W ofercie firmy Blomdahl znajdują się kolczyki, pierścionki, naszyjniki oraz bransoletki na ręce i nogi w różnych wzorach i odcieniach. Wszystkie oferowane produkty znajdują się w katalogu. Dzięki produkowaniu biżuterii wysokiej jakości, nawet alergicy mogą pozwolić sobie na przepiękne dodatki w kolorze złota i srebra. Biżuteria hipoalergiczna jest bardzo polecana jako pierwsza, używana do zabiegu przekłuwania uszu. Szczególnym zaufaniem obdarzają ją rodzice dzieci, które chcą w młodym wieku zdecydować się na piercing. Kolczyki hipoalergiczne znacznie zmniejszają ryzyko pojawienia się powikłań. Przekłucie uszu w profesjonalnym salonie może być dla dziecka doskonałym prezentem od Mikołaja. 

Hipoalergiczna biżuteria - przekłuwanie uszu metodą Blomdahl

Przekłuwanie uszu metodą Blomdahl gwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo wykonania zabiegu oraz przyjazną dla zdrowia biżuterię. Firma opracował medyczny system przekłuwania obu uszu jednocześnie, co przyśpiesza cały proces i sprawia, że jest on o wiele bardziej komfortowy i mniej bolesny. Autorska metoda piercingu uszu bardzo odpowiada dzieciom, ponieważ po przekłuciu jednego ucha, pojawia się obawa przed bólem związanym z przekłuciem drugiego. Dzięki wykwalifikowanym specjalistom, cały zabieg może odbyć się w mgnieniu oka i ograniczając stres małego klienta. 

Dlaczego metoda przekłuwania uszu Blomdah jest najlepsza?

  • przekłucie obu uszu na raz - ograniczenie bólu, 
  • szybkość wykonania zabiegu, 
  • sterylne narzędzia - stosowane zasad nowoczesnej aseptyki stosowanej w służbie zdrowia,
  • specjalne kolczyki Blomdahl, które są hipoalergiczne i zaprojektowane tak, aby przyśpieszyć proces gojenia się skóry,
  • wykwalifikowani specjaliści, 
  • szczegółowo opracowana instrukcja pozabiegowa dla klienta,
  • opieka specjalistów w razie wystąpienia problemów. 

Hipoalergiczna biżuteria - gdzie ją kupić?

Współcześnie wiele osób jest uczulonych na różnego rodzaju tworzywa, a przede wszystkim nikiel. Nie musi to oznaczać rezygnacji z pięknej biżuterii, ponieważ producenci zadbali o alergików, wprowadzając na rynek wyroby hipoalergiczne. Niektóre z nich mają nawet specjalne oznaczenie "nickel free". Taką biżuterie możemy zakupić w sklepie stacjonarnym lub online. Jednym ze sklepów internetowych jest sklep.blomdahl.pl. Marka wypuszcza całe linie bezpiecznej dla alergików biżuterii, dzięki której nie doświadczymy przykrych reakcji ze strony naszego organizmu. Dobór odpowiednich kolczyków jest szczególnie ważny podczas przekłuwania uszu, ponieważ tkanka jest wówczas bardzo podrażniona i musi dobrze się goić. 

Hipoalergiczna biżuteria - podsumowanie

Hipoalergiczna biżuteria to niewątpliwie doskonały wynalazek. Rozwiązuje ona problem alergików, którzy chcą wyglądać pięknie i stylowo, nie narażając się na przykre skutki uboczne noszenia biżuterii. Co więcej, doskonale sprawdza się ona w zabiegu przekłuwania uszu. Sprezentuj swoim bliskim przekłuwanie uszu w salonie Blomdahl jako present na Święta Bożego Narodzenia, a na pewno będą Ci wdzięczni!

Kontakt

BIOEVOLUTION

ul. Pola Karolińskie 4

02-401 Warszawa
 

e-mail: sklep@biologica.pl

tel. 22 863 20 14