Chcesz wyróżnić się w Sylwestra? Wybierz odpowiedni piercing do swojej stylizacji

Sylwester to wyjątkowa noc w roku, w której oprócz robienia całorocznych podsumowań, czekamy z niecierpliwością na dobrą zabawę, albo chociażby miłe spędzenie czasu w ulubionym gronie bliskich osób. Nie bez znaczenia ma wtedy nasz wygląd, na który kładziemy jeszcze większy nacisk niż na co dzień. Któż nie chce wyglądać jak milion dolarów w tę jedyną noc, zwłaszcza, że rzadko kiedy mamy okazję wystroić się w ten sposób. Okazuje się jednak, że staranna fryzura, przepiękna suknia i pasujące do niej buty to jedno, ale wisienkę na torcie będzie stanowić odpowiednio dobrana biżuteria, która dopełni całość i sprawi, ze stylizacja będzie pełna i kompletna. Mówi się bowiem, że człowiek jest niekompletnie ubrany, kiedy brakuje mu na twarzy uśmiechu. My pokusilibyśmy się jednak o stwierdzenie, że człowiek jest niekompletnie ubrany, zarówno bez uśmiechu, jak również bez właściwej biżuterii.

Piercing

Dla jednych sposób na wyrażenie siebie, dla innych koszmar z dzieciństwa, który od czasu do czasu przypomina o sączącej się ranie, strupach, reakcjach alergicznych, niemałym bólu i wreszcie braku delikatności ze strony kosmetyczki. Niezależnie od tego, jakie masz podejście do wszelkiej maści kolczyków, nie da się ukryć, że są taką kropką nad "i" w całym stroju. W zależności od rodzaju i miejsca ich ulokowania, mogą dodać uroku i delikatności ( np. dostępne w sklepie blomdahl.pl, wykonane z czystego tytanu medycznego złote serca z ozdobnymi kryształkami, Brilliance Puck Crystal 8 mm SFJ (blomdahl.pl), ale potrafią też sprawić, że osoba poczuje się w nich bardziej pewna siebie i przebojowa (np. dostępne również w sklepie blomdahl.pl  - czarne serca, wykonane z czarnego tytanu medycznego Heart Black Diamond 10 mm SFJ (blomdahl.pl) . W niektórych przypadkach starannie dopasowane kolczyki, są nawet w stanie zastąpić makijaż.

Piercing na Sylwestra

Żaden inny dzień nie kojarzy nam się tak bardzo z błyskotkami i świecidełkami, jak właśnie sylwester. Warto tego dnia postawić na coś nieprzewidywalnego i przeznaczonego na szczególne okazje. O ile na co dzień, wielu z nas nie lubi wyróżniać się w tłumie i zbytnio rzucać się w oczy, o tyle już Sylwester rządzi się swoimi prawami. Niezależnie od tego czy wybierasz się na bal, mniejszą kameralną imprezę, domówkę w gronie bliskich przyjaciół, czy też po prostu wolisz obejrzeć w domu dobry film, piercing w każdym przypadku będzie z pewnością znakomitym pomysłem. Ważną jednak kwestią jest, żeby pasował on do całości wybranego stroju oraz oczywiście charakteru i specyfiki danej imprezy sylwestrowej.

Jeżeli stylizacja jest minimalistyczna, to też nie warto przesadzać z mocnym akcentem w postaci kolczyków. Można wtedy zdecydować się np. na subtelne białe perły Pearl White 4 mm SFJ (blomdahl.pl) . Jeżeli jednak wybieramy się na bal, mamy na sobie mocny makijaż i wyraziste dodatki, zdecydowanie można już wtedy puścić wodze fantazji i zaszaleć, stawiając np. na nieoczywiste gwiazdki z czarnego tytanu medycznego Star 8 mm SFJ (blomdahl.pl) . Nadadzą one naszej twarzy wyrazu ,zwrócą uwagę każdego rozmówcy, a przy tym rozświetlą całą stylizację i sprawią, ze będzie ona dograna w każdym calu. 

Obawy związane z piercingiem

Wiele osób skarży się na bycie uczulonym na wiele rodzajów kolczyków. Okazuje się, że najczęściej winowajcą może być nikiel, który występuje nawet w, wydawałoby się, bezpiecznym złocie i srebrze. Na szczęście kolczyki ze sklepu blomdahl.pl są wykonane z bezpiecznych, przebadanych i potwierdzonych certyfikatami materiałów, do których zalicza się między innymi tytan medyczny. Dlatego, jakiekolwiek kolczyki zagoszczą u Ciebie na Sylwestra ( a do dyspozycji w sklepie blomdahl.pl, mamy te wykonane z plastiku medycznego, złotego tytanu medycznego, srebrnego tytanu medycznego, czarnego tytanu medycznego oraz pereł Svarowskiego), możliwość wystąpienia reakcji alergicznej została zminimalizowana niemal do zera, dzięki czemu stylizacja sylwestrowa zostanie dopełniona w sposób nie tylko przepiękny, co przede wszystkim bezpieczny dla naszego zdrowia.

Dlatego, jeżeli chcesz się wyróżnić w Sylwestra i poczuć jeszcze bardziej wyjątkowo, postaw w tym roku na piercing.

Kontakt

BIOEVOLUTION

ul. Pola Karolińskie 4

02-401 Warszawa
 

e-mail: sklep@biologica.pl

tel. 22 863 20 14